Найсмішніші меми тижня: російській гопнік в ООН, зламаний Дорн

Інтернет-користувачів вразив емоційний і зовсім недипломатичний виступ заступника постійного представника Росії при ООН Володимира Сафронкова. Український співак Іван Дорн дав інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю, де зробив декілька гучних заяв. Під час великоднього богослужіння Володимир Путін обрав собі у супутники мера Москви Сергія Собяніна.

Гопнік Сафронков

Представник РФ в ООН Володимир Сафронков на засіданні Радбезу грубо відповів на звинувачення представника Великобританії щодо Сирії, при цьому перейшовши на “ти”.

“Ви злякалися, сон втратили, що ми будемо співпрацювати зі Сполученими Штатами. Ви цього боїтеся. Все робите для того, щоб ця взаємодія була підірвана… Подивися на мене, очі не відводь, що ти очі відводиш?… Ти сьогодні говорив не за порядком денним засідання, ображав Сирію, Іран, Туреччину, інші держави… Не смій ображати Росію більше”, – сказав дипломат.

В мережі таким методам “російської дипломатії” були дуже вражені.

Увага! Присутня ненормативна лексика!

Посмотреть изображение в Твиттере

Посмотреть изображение в Твиттере

Посмотреть изображение в Твиттере

Посмотреть изображение в Твиттере

R.I.P Дорн

Український співак Іван Дорн дав інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю, де зробив декілька гучних заяв.

Зокрема, Дорн зізнався, що ніколи не допомагав бійцям АТО – це була лише “незручна ситуація”. Війну на Донбасі співак назвав “сваркою двох братів”, а процес примирення між українцями і росіянами, на думку Дорна, уже почався.

У соцмережах прокотилася справжня хвиля обурення – дехто навіть “хоронить” Дорна за дивне питання до Путіна та пояснення про свіншот із тризубом.

“Нова пасія” Путіна

Під час великоднього богослужіння прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв прийшов зі своєю дружиною, а от президент Володимир Путін обрав собі у супутники мера Москви Сергія Собяніна.

   

Залишити коментар

Кометарі