У команді Трампа відбуваються великі зміни, – експерт

Націоналісти, ізоляціоністи та прихильники Росії один за одним покидають свої посади в Білому домі та втрачають вплив, а на їхні місця приходять люди, яких можна назвати “корінними республіканцями”.

Кадрові перестановки та новий сирійський курс адміністрації Дональда Трампа є лише частиною великих змін у Вашингтоні, які наразі може спостерігати світова спільнота. Щоправда, залишається незрозумілим, чи є ці зміни сталими – адже ж Трамп як був, так і залишається людиною вкрай непередбачуваною, пише експерт-міжнародник Богдан Немировський у своїй статті для сайту “24”.

“Натрапивши в Сирії на свою першу інтернаціональну кризу, Трамп рішуче змінив баланс сил в Білому домі – на користь центристів. Wall Street Journal сповістив, що Трамп має намір відправити у відставку шефа свого штабу, Райнса Прібуса. На його місце вже скоро може прийти Гаррі Конн – спокійний, розважливий радник з економічних питань, колишній банкір знаменитого банку Goldman-Sachs”, – зазначає автор.

Також під загрозою звільнення виявився “гучномовець” правих радикалів Стів Беннон, якого теж підозрюють у зв’язках із Кремлем. Йому, як відомо, вже зараз відмовили у доступі до Ради національної безпеки. Основний конфлікт у Беннона виник, щоправда, не через “російський слід”, а через те, що він “побив горщики” із зятем Трампа та його ж радником з питань Близького Сходу Джаредом Кушнером, – йдеться у публікації.

Насправді, як зазначається, Джаред Кушнер намагається проводити політику, цілком відмінну від політики Беннона. І він бажає бачити зовсім іншого Трампа – Трампа з “ночі перемоги”, який обіцяв стати президентом всіх американців, а не лише похмурих націоналістів-ізоляціоністів.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі