Як Трамп зробив з Путіна “слабака”: думка експерта

Назвавши ракетний обстріл з боку США по авіабазі у Сирії агресією президент РФ Володимир Путін вкотре замінив поняття.

Таку думку висловив у своїй статті журналіст Віталій Портников на “Еспресо”.

Тепер вже не американський президент виглядає “слабаком”, над яким може насміхатися російське телебачення, а сам Путін

“Сполучені Штати не окупують території Сирії. Вони не завдають ударів по її мирному населенню. Всі останні роки вони безуспішно намагаються домогтися політичного врегулювання в Сирії. Безуспішно тому, що цьому протидіють Росія і Іран. Удари по мирному населенню Сирії завдає російська авіація”, – зазначив експерт.

За його словами, саме глава Кремля зі своїми соратниками несе безпосередню відповідальність за руїни у Сирії – знищене Алеппо та загиблих жінок і дітей. На його думку, саме підтримка Росії режиму Асада призвела до багаторічної війни та масових потоків біженців.

Якби Путін не підтримував Асада – політичний процес в Сирії давно вже увінчався б успіхом. Так, можливо, ще не було б миру, але і бомбардувань і хімічної зброї теж не було б,
– вважає журналіст.

Портников додав, що глава Кремля не очікував таких дій з боку США. Адже Барак Обама завжди шукав політичних вирішень, а не військових.

“І ось тепер виявилося, що у Вашингтоні готові діяти оперативно, рішуче і не цікавлячись ані думкою Росії, ані її можливою реакцією. Тепер вже не американський президент виглядає “слабаком”, над яким може насміхатися російське телебачення, а сам Путін”, – підкреслив Портников.

Нагадаємо, в ніч на 7 квітня Військово-морські сили США завдали ракетного удару по Сирії з кораблів. У Сирії заявили, що узгодять з Росією відповідь на ракетний удар США по авіабазі.

Президент Франції Франсуа Олланд, канцлер Німеччини Ангела Меркель та уряд Великобританії висловили свою підтримку США за рішення завдати удару по Сирії.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі