Янукович таки живе в Ростові-на-Дону: назвали точну адресу

Генпрокуратура Росії повідомила Генпрокуратурі України про проживання українського екс-президента Віктора Януковича в Ростові-на-Дону.

Про це під час засідання Апеляційного суду Києва за визначенням територіальної підсудності справи Януковича заявив його адвокат Віталій Сердюк, повідомляють “Українські Новини”.

Захисник екс-президента зазначив, що 9 березня ГПУ отримала відповідь від російських колег на офіційний запит про місце проживання Януковича.

За словами Сердюка, Генпрокуратура Росії наполягає, що екс-президент проживає за адресою: Ростов-на-Дону, вул. Єременка, 81, корпус “В”.

Адвокат Януковича додав, що той письмово підтвердив свою готовність до проведення процесуальних дій, проте тільки за місцем проживання в Ростові-на-Дону.

“Захист наголошує, що Янукович не переховується від органів слідства і суду”, – переконує Сердюк.

Адвокат також висунув прохання до суду долучити до матеріалів справи документ про надання Януковичу тимчасового притулку на території Росії.

Відтак, захист екс-президента просить Апеляційний суд надіслати повістку Януковичу в Росію та забезпечити його участь в судовому процесі.

Зазначимо, що Апеляційний суд Києва відмовив захисту в цьому клопотанні.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі