Кремль не довіряє Януковичу і не випустить його, – політолог

Так званий ватажок “ДНР” Олександр Захарченко не вперше забороняє в’їзд Януковичу та іншим представникам Партії регіонів на територію псевдореспубліки.

Таку думку сайту “24” висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

Справа в тому, наголошує експерт, що Захарченко та Плотницький не хочуть віддавати свою владу. І Янукович в якості керівника Донбасу їм не потрібен.

Політолог нагадав: подібне “рішення” було ще в 2016 році. Причому заборонили в’їзд, крім Януковича, колишньому главі адміністрації Андрієві Клюєву, олігарху Рінату Ахметову і наближеному до екс-президента Сергієві Курченку. За словами Володимира Фесенка, нинішня заборона збігається з інтересами і Захарченка з Плотницьким, і деяких “веж Кремля”.

По-перше, Янукович серйозно втратив свою підтримку в Донецькій області. По-друге, в Кремлі є недовіра до Януковича. Він повинен грати свою роль і не виходити за рамки сценарію. Екс-чиновників тримають у резервації і не випускають звідти. Повертати їх в Донбас ніхто не хоче,
– наголошує Фесенко.

Втім, експерт не виключає того, що Янукович чи хтось з його оточення могли здійснити спробу повернутися на Донбас, щоб відновити свою “легітимність”.

Нагадаємо, ватажок “ДНР” Олександр Захарченко хоче заборонити екс-президенту Януковичу та колишньому прем’єру Миколі Азарову в’їзд на тимчасово окуповані території Донбасу.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі