Як Парасюк відповів бажаючим позбавити його недоторканності

Володимир Парасюк, влаштував бійку з поліцією Донецької області, відповів всім бажаючим позбавити його недоторканності. У своєму Фейсбук депутат пояснив, що захищав свою сестру, передає news24.

– Ну, по-перше: знімайте на здоров’я!

По-друге, цікаво як би ви поводилися, коли здоровий бугай піднімає на твою сестру руку або наводить на свого 53-річного батька автомат. І якщо розглядати цю тему, то правоохоронці перші спровокували конфлікт. Але найбільше дивує. Таке відчуття, що я помер, але сам про це ще не знаю.

Якщо обговорюються мої вчинки, то можна до мене зателефонувати за коментарем! Бо виходить як-то дивно. Парасюк вчинив, Парасюк се зробив, а запитати Парасюка як було насправді, бо він там був, то ніхто не бажає, – поскаржився 29-річний народний обранець.

Раніше голова Донецької поліції попросив генпрокурора Юрія Луценка допомогти позбавити Володимира Парасюка недоторканності. Також В’ячеслав Аброськін просить покарати депутата.

– Поліція Донеччини звертається до Генерального прокурора України щодо зняття недоторканності і притягнення до відповідальності народного депутата Володимира Парасюка через погрози розправою співробітникам поліції і членам їх сімей, – йдеться в заяві, опублікованій на сайті поліції регіону.

Аброськін зазначив, що в разі погроз співробітникам поліції, вони мають право застосувати фізичну силу і навіть стріляти.

– Ми не дозволимо принижувати поліцейських, а також погрожувати їм та їхнім рідним. На кожен такий випадок буде адекватна і законна реакція поліції, – підсумував він.

14 березня в Донецькій області відбулися зіткнення між Парасюком і місцевою поліцією. Депутату не сподобалося, що його зупинили для перевірки документів. Після перепалки поліція зробила попереджувальні постріли , Парасюк заявив про побиття. Поліція також відзвітувала про сімох постраждалих правоохоронців.

На Парасюка відкрили кримінальне провадження за погрозу “вирізати сім’ї поліцейських”. Петро Порошенко назвав поведінку Парасюка “ганебною”. 16 березня прем’єр-міністр Володимир Гросмайн відкрив засідання Кабміну також з осуду поведінки депутата.

Джерело  Ukr.Media.

   

Залишити коментар

Кометарі