Асфальт зник разом із снігом…

Мешканці кількох селищ на Львівщині відрізані від цивілізації. Дістатися до них можна лише важкою технікою. Асфальт зник разом із снігом, повідомляє news24 з посиланням на «Вікна-новини».

Відео з Вікна новини

У Яворівському районі Львівської області дорога, яка веде до трьох сіл, повністю знищена. Мешканці сіл серед ночі самотужки латають дороги щебенем, аби хоч якось проїхати до своїх домівок. Це єдина дорога, яка сполучає села Черчик, Рогізне та Дерваки із райцентром. Після зими дорога зникла разом зі снігом. Водії не приховують свого обурення. «Тут застрягло чотириста машин за півгодини. Машини ламаються. Це катастрофа. За село забули взагалі», – сказав мешканець села Черчик Олег Возниця.

Через такі дороги до сіл навіть громадський транспорт не їздить. Люди бояться тяжко захворіти, бо швидку доведеться викликати разом із трактором. Сільський голова надсилає листи у всі можливі установи, щоб полагодили дороги. Натомість отримує тільки відписки. Пояснюють, що грошей немає на шляхи міжнародного значення, а на сільські й поготів. «П’ятнадцять років цю дорогу ніхто не ремонтував. У агентстві автомобільних доріг України у відповідь на наш лист написали, що цю дорогу, протяжністю шістнадцять кілометрів вартістю шістдесят шість мільйонів гривень, вони не можуть профінансувати», – сказав Рогізненський сільський голова Іван Лучин. Мешканці сіл погрожують перекрити міжнародну трасу до Польщі, якщо не зроблять бодай дрібного ремонту дороги.

Джерело replyua.net

   

Залишити коментар

Кометарі