Підконтрольний Україні Донбас став більш українським. Заслуга держави в останню чергу, – Скрипка

Лідер гурту “Воплі Відоплясова”, український музикант Олег Скрипка пояснив, завдяки чому підконтрольний Україні Донбас зараз виглядає набагато краще, ніж виглядав до цього.

Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Скрипка зазначив, що з перших днів війни, ще до того, як набрав обертів волонтерський рух, у нього виникла нав’язлива думка їхати на фронт і допомагати людям, які воюють.

Тоді ми ще не розуміли, що це таке. Хотілось їхати на фронт, виступати там. І все суспільство так відреагувало, майже все. І цей рух врятував країну. Війна зробила нас сильнішими, ці випробування загартовують націю. Якщо ми вийдемо з перемогою – а ми віримо в цю перемогу, ми її чекаємо – ми вийдемо дуже сильним народом насправді. Ми нарешті зможемо народити лідерів, які нам потрібні, щоб країну повести в те омріяне майбутнє. Кожен буде на своєму місці робити свою справу, і так нарешті зафункціонує держава,
– переконаний музикант.

Скрипка констатує, що сьогодні підконтрольні Україні території стали більш українськими в культурному плані, ніж були три роки тому. За його словами, це в першу чергу, заслуга волонтерів, військових, артистів, а вже потім – держави.

“Може, мені так хочеться бачити, але мені здається, що український Донбас зараз виглядає набагато краще, ніж до війни. Я бачу, що там усе росте, я їздив туди, коли там ще було тепло, комбайни збирали урожай, люди випасали корів, працюють магазини, базари – і все це за десять кілометрів від фронту”, – зауважує співак.

Водночас він визнає, що коли тимчасово непідконтрольні території Донбасу таки повернуться до складу України, “ці території мають бути територіями інтенсивного розвитку, саме туди треба шукати інвестиції”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі