Йде штурм блокади у Кривому Торці, є постраждалі

Біля Кривого Торця, де блокаду з окупованим територіями тримають представники з Вінниччини, розпочалася бійка. За попередньою інформацією вже є постраждалі.  

Про напад на 16 редут, який у Кривому Торці, повідомили в Штабі блокади на сторінці у Facebook.

“Прямо зараз йде штурм редуту блокади у Кривому Торці “16 добровольчого батайльону”. Озброєні тітушки штурмують переважаючими силами (у 5-6 разів більше). Для прикриття поряд присутні пенсіонерки та телекамери, поліція повністю бездіяльна. Отримав легке ножове поранення у ногу один із захисників редуту. Намагаються захопити тепловози з вугіллям та знищити редут.

За попередніми даними тітушки — з однієї з охоронних фірм Ахметова і Нусенкіса. Все відбувається по такому ж сценарію як декілька тижнів тому, коли автобуси з тітушками під прикриттям генерала поліції Аброськіна були затримані ветеранами біля Бахмутського блок-посту.

Редутам відправлена допомога; допомога підтягується і до тітушок, зараз йде бій” – йдеться у повідомлені.

 

Редакція сайту Vinbazar.com зв’язалася з Сергієм Чумаком, який є одним з керівників блокади на цій ділянці. Він підтвердив напад на редут. За його словами, поранено двоє блокувальників – в одного ножова рана ноги, інший отримав каменем в голову. Чумак зазначив, що приїжджі хочуть відбити потяг з вугіллям.
   

Залишити коментар

Кометарі