Ватажок бойовиків «ДНР» виявився клієнтом харківської психлікарні (ДОКУМЕНТ)

Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко у 2010 році проходив обстеження у Харківському обласному центрі медико-соціальної експертизи. Тоді йому була офіційно присвоєна II група інвалідності через психічне захворювання.

Про це повідомляє білоруське видання by24.org.

Майбутньому проросійському «політику» було призначено лікування в стаціонарі Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3, на адресу якої й був спрямований цей документ. У довідці також зазначається, що дії хворого Захарченка «несуть загрозу оточенню».

Офіційного підтвердження достовірності цього документа поки немає. Зате з біографії самого Захарченка відомо, що він, будучи уродженцем Донецької області України, у зазначений період перебував саме в Харкові.

«При цьому кілька років немов «вирізані» з біографії, зате в 2013 році, саме після проблем з психіатрами, Захарченко знову засвітився в ЗМІ – вже як активіст харківської проросійської організації «Оплот», – зазначають журналісти.

Незабаром Захарченка відправили з Харкова в Донецьк – очолювати місцеву філію «Оплоту». Там він вже до листопада 2014 року «доріс» до цілого «голови «Донецької народної республіки».

Про те, що «ватажок бойовиків О. Захарченко з 2010 року інвалід з діагнозом «незворотні психічні розлади», повідомляє і OdessaUnews у своєму Twitter.

Переглянути зображення у Твіттері
   

Залишити коментар

Кометарі