Жадібність та тупість нинішньої влади погубить її – Семенченко

Народний депутат та активний учасник економічної блокади Донбасу Семен Семенченко жорстко розкритикував заявив провладних політиків про те, що вугілля з так званих «ЛДНР» дуже необхідне Україні.

Новину повідомляє «Преса України».

Семенченко відзначив, що нинішня влада наразі здійснює дуже сильний інформаційний тиск на українців через економічну блокаду Донбасу та змушує суспільство засудити та перестати підтримувати блокадників.

«Вугіллю з ОРДЛО немає альтернативи. Наша енергетика без Донецького вугілля зупиниться. Ми завозимо вугілля з ОРДЛО тільки щоб уникнути колапсу української енергетики. Це не торгівля, це обмін товарами», – зазначив нардеп.

Крім того він додав, що президент Порошенко та прем’єр-міністр Гройсман здійснювали повним ходом торгівельні відносини з представниками «ЛДНР» та отримували від цього певні дивіденди, які наразі перестали отримувати.

«Гройсман і Порошенко, а без торгівлі ваших партнерів Захарченко та Плотницького з Словаччиною, що в Україні зупиниться? Буде колапс чого? Вашого гаманця? Ех ви, чорти загребущі», – додав політик.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що нинішня блокада залізної дороги є злочином.

Джерело uapress.info

   

Залишити коментар

Кометарі