Військова служба за контрактом: Міноборони внесло зміни

Час прийняття українців на військову службу за контрактом вдалося скоротити у зв’язку з передачею Міністерством оборони прийняття відповідного права чиновникам нижчої категорії.

Про це мовиться у роз’ясненні прес-служби Міноборони. Сайт 24tv.ua

Зазначені зміни дозволяють громадянам з питань прийняття на військову службу безпосередньо звертатися до посадових осіб, до повноважень яких належить право прийняття на військову службу за контрактом,
– зазначається у повідомленні.

Згідно зі змінами, міністр оборони укладає перший контракт з особами, які приймаються на військову службу на посади вищого офіцерського складу, з громадянами, які не мають військових звань офіцерського складу, але приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, а також з офіцерами запасу, які приймаються на військову службу в органи військового управління, з’єднань і частин ЗСУ, які не переведені на організацію і штати воєнного часу.

Офіцери запасу, які призначаються в з’єднання та військові частини, які переведені на організацію і штати воєнного часу на посаді зі штатною категорією до полковника включно в підлеглих Міноборони частинах, укладатимуть контракт з першим заступником міністра оборони. Ті, хто призначаються на посади командирів бригад і на посади зі штатною категорією “полковник” в з’єднаннях і частинах ЗСУ, укладатимуть контракт із начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗСУ. Ті, хто призначаються на посади зі штатною категорією до підполковника включно в підлеглих Генштабу з’єднаннях і військових частинах, укладають контракт з першим заступником начальника Генерального штабу ЗС України.

Офіцери запасу, які призначаються на посади заступника командира бригад із категорією до підполковника включно, в ЗСУ укладають контракт з командувачами відповідних видів ЗСУ; на посаді з категорією до підполковника включно у високомобільних десантних військах і в СЗГ – з командувачами відповідних родів військ або сил ЗСУ; на посаді з категорією до майора включно в оперативних командуваннях – з командувачами військ відповідних оперативних командувань; на посади молодшого офіцерського складу в повітряних командуваннях – з командирами цих командувань.

Військовослужбовці строкової служби при прийомі на військову службу осіб рядового та сержантського складу на посади зі штатною категорією до старшого прапорщика включно, укладають контракти з командирами полків і бригад, а при прийомі на посади з категорією до старшини включно – з командирами батальйонів.

Документи про прийняття громадян на військову службу за контрактом подаються з військових комісаріатів безпосередньо зазначеним вище посадовим особам,
– наголошується в повідомленні.

   

Залишити коментар

Кометарі