РОЗВІДКА США ПРИХОВУЄ ДАНІ ВІД ТРАМПА ЧЕРЕЗ ЗВ’ЯЗКИ ЙОГО КОМАНДИ З РОСІЄЮ

Приховування інформації з боку спецслужб вперше продиктовано недовірою з приводу можливих витоків.

Розвідувальні служби США приховують частину секретних даних від глави держави Дональда Трампа: вони побоюються їхнього витоку або компрометації.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на колишніх і чинних американських чиновників, повідомляє Європейська правда.

Виявилося, що працівники розвідки у деяких випадках вирішили не розкривати Трампу свої джерела і способи отримання інформації. Зокрема, йдеться про засоби, за допомогою яких ведеться стеження за іноземними державами.

“Рішення чиновників приховувати інформацію від Трампа підкреслює глибоку недовіру, яка склалася між розвідувальним співтовариством і президентом через контакти його команди з російською владою і ворожим настроєм Трампа щодо спецслужб”, – зауважують журналісти.

Зазначається, що розвідслужби США і раніше могли не розкривати всю інформацію президенту або Конгресу, якщо, наприклад, вважали, що це необхідно для того, щоб убезпечити джерело. Однак приховування даних вперше продиктовано недовірою і побоюваннями щодо можливих витоків, підкреслюють співрозмовники видання пише news24 з посиланням на ТСН.

РЕЧНИК ТРАМПА ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ПРЕЗИДЕНТ США ВЕДЕ НАДЗВИЧАЙНО ЖОРСТКУ ЛІНІЮ У СТОСУНКАХ З МОСКВОЮ

   

Залишити коментар

Кометарі