Дрелінг анонсував суттєві зміни у системі Приват24

Заступник голови правління банку Олександр Дрелінг заявив, що універсальний торговельний майданчик «ПриватМаркет» та електронний банк Приват24 стануть одними з пріоритетних напрямків ІТ-стратегії «ПриватБанку», затвердженої правлінням банку в 2017 році. 

Новину повідомляє «Преса України».

Дрелінг зазначив, що система Приват 24 вже найближчим часом отримає новий дизайн та доповниться необхідними функціями. Крім того він повідомив, що система може стати базовою для розвитку цифрових сервісів на загальнонаціональному та регіональному рівнях.

«Мобільний та електронний банк Приват24 найближчим часом не тільки отримає новий дизайн і нові функції, але і стане базою для розвитку загальнонаціональних і регіональних цифрових сервісів (електронний квиток, карта городянина) та інших проектів smart country», – йдеться в повідомленні.

Також він додав, що одним з напрямків розвитку ПриватМаркету є створення на його базі зручного майданчика для проведення державних тендерів і реалізації держпроектів, а також реалізація можливості автоматизованого керування витратами та бюджетами держпідприємств.

Крім того він додав, що «ПриватБанк планує збільшити свій сегмент на ринку через участь у державному управлінні та наданні держпослуг.

«Як ІТ-компанія сьогодні ПриватБанк розширює свій ринок за рахунок можливості брати участь у проектах діджіталізації фінансового сектора та системи держуправління і держпослуг, використовувати напрацювання й досвід банку для впровадження інновацій у державному секторі», – зазначив Олександр Дрелінг.

Нагадаємо, політолог Андрій Золотарьов зазначив, що через систему Приват 24 продовжує проходити величезна частина тіньової економіки.

Джерело uapress.info

   

Залишити коментар

Кометарі