Я внесу подання на зняття недоторканності із трьох нардепів, – Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував внесення подання на зняття недоторканності одразу з трьох народних депутатів.

Про це він сказав під час наради у Києві про стан виконання органами прокуратури в 2016 році покладених функцій і завдань. Сайт 24tv.ua

У нас є ще краща новина – нарешті ми отримали від ДФС відповідь про проведену позапланову перевірку трьох народних депутатів із 17 поданих, яким встановлено несплата податків у розмірі 60, 50 і 40 мільйонів гривень відповідно,
– наголосив Юрій Луценко.

Він додав, що подання на цих нардепів він внесе до Верховної Ради найближчим часом.

Генпрокурор спрогнозував два варіанти розвитку подій щодо них – парламент дає дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності, яка передбачає до 3 років в’язниці, або ці народні депутати сплачують вищезазначені суми грошей (60, 50 і 40 мільйонів гривень) і відповідно справа щодо них буде вичерпана.

Луценко додав, що на перевірку ще мають бути відправлені справи про сплату податків щодо 65 нардепів. Щоправда, прізвищ народних обранців він поки не озвучував.

Наприкінці січня стало відомо, що Державна фіскальна служба за клопотанням Генпрокуратури перевірить сплату податків депутатом від ВО “Батьківщина” Олександром Абдулліним.

   

Залишити коментар

Кометарі