Заздрість – головна причина цієї війни, – експерт

Агресивні настрої росіян проти українців об’єднує ненависть та заздрість. І шансів на примирення у цього покоління більше немає, так, як і шансів на прощення.

Про це пише керуючий партнер Creative Quarter Ілля Кенігштейн у колонці на “НВ”. Сайт 24tv.ua

“Заздрість – ось головна причина цієї війни. Заздрість народу, який вирішив змінити хід власної історії, позбувшись тиранії, замислившись про майбутнє своїх дітей. І не просто вирішив, а пішов це робити. І якби не страх, жадібність та дурість правителів, за помилки яких сьогодні платять звичайні люди, нікому навіть в голову не прийшла б думка, що між Україною і Росією може початися справжня, брудна і чорна війна”, – вважає він.

Громадський діяч впевнений, що шансів на справжнє примирення росіян з українцями у цього покоління більше немає. І шансів на прощення теж нема.

Про яку ментальну рівноправність може йти мова, якщо більшість розмов у російській пресі та на російських кухнях – про український націоналізм, бандерівщину і зраду? Хто-небудь там взагалі піддає сумніву свої переконання? У ЗМІ українців називають нацистами, на кухнях – неосвіченими холопами. Об’єднує одне – ненависть. Причина ненависті – заздрість,
– підкреслив Кенігштейн.

На думку автора статті заздрість завжди є чорною, і вона така ж руйнівна, як радіація. Адже саме заздрість веде до повного знецінення власного “я”.

“Як чума, вона заражає нормальних і адекватних людей, наповнюючи їх душі чорною імлою: “Бандерівці! Ви притісняєте російськомовне населення! Ви не достойні мати свою країну!”, – навів приклад Ілля Кенігштейн.

   

Залишити коментар

Кометарі