Стала відома причина раптової смерті генерала Воробйова

Генерал-полковник ЗСУ Геннадій Воробйов помер на робочому місці через серцево-судинне захворювання відразу після наради.

Генерал-полковник ЗСУ Геннадій Воробйов помер на робочому місці через серцево-судинне захворювання відразу після наради, передає news24 з посиланням на Ukr.Media.

Новину повідомив радник президента України Юрій Бірюков.

«Талановитий. Розумний. Мудрий. Не завжди зручний. Він провів в АТО набагато більше, ніж чимало інших. Сьогодні він провів нараду. Повернувся до кабінету. У свій робочий кабінет – ректора Університету оборони України. І помер. Серце. Генерал-полковник Геннадій Петрович Воробйов, позивний Вільний», – повідомив Бірюков.

Варто зазначити, що смерть відомого в Україні генерала не залишила байдужою громадськість. Багато силовиків, в тому числі ті, що мають високі чини, пишуть слова співчуття. До них приєднуються волонтери й АТОшники, які були знайомі з Воробйовим або працювали з ним деякий час.

Про генерала відгукуються як про справжнього патріота і людину честі. «Таким і повинен бути військовий, з нього повинен брати приклад кожен військовослужбовець ЗСУ», – пишуть користувачі соціальних мереж.

Нагадаємо, пішов з життя один з відомих військових діячів – генерал-полковник ЗСУ Геннадій Воробйов. Саме він у 2014 році відмовився вести війська проти Євромайдану і брав активну участь в плануванні операцій в зоні АТО.

Раніше керівник проросійских сепаратистів на Донбасі Олександр Захарченко пообіцяв розібратися зі звільненою Надією Савченко.

   

Залишити коментар

Кометарі