Уряд визначився, за чиї кошти відбудовуватимуть зруйнований Донбас

Фактично, гроші на відновлення Донбасу будуть брати в рядових українців.

Урядовці так і записали: “Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок коштів, що передбачаються у державному бюджеті на відповідний рік, коштів місцевих бюджетів, а також міжнародної фінансової та технічної допомоги…”. Сайт 24tv.ua

У документі державного значення жодним словом не згадується першопричина руйнувань. Ніби війни на Сході і немає. А раз немає війни, то за все мають заплатити рядові українці.

Печерський суд тиждень тому постановив: держава має відшкодувати подружжю пенсіонерів з Донбасу понад 6 мільйонів гривень за зруйноване житло.

З окупованих територій до Євросуду прийшло вже майже 4 тисячі позовів. Тобто саме громадяни України, виходить, зі своєї кишені відшкодують вартість зруйнованого житла людям по той бік лінії розмежування.

Очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський оцінив витрати на повне відновлення інфраструктури Донбасу у 20 мільярдів доларів. Однак, експерти кажуть, що рахували лише відбудову інфраструктури. Але це міфічні цифри, адже називати витрати не бачивши завданих в ОРДЛО збитків – неможливо.

   

Залишити коментар

Кометарі