Суд дозволив арешт міністра часів Януковича

Екс-міністру зборів та доходів часів президента Януковича Олександру Клименку суд змінив запобіжний захід. Тепер його можна затримати і утримувати під вартою.

Відповідне рішення винесено Апеляційним судом Києва.

Причиною для розгляду справи стала апеляційна скарга захисника, яка діє в інтересах підозрюваного Клименка. Її подали на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, якою задовольнялося обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо підозрюваного Олександра Клименка. Суд частково задовольнив скаргу захисника Клименка і скасував ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва. Однак постановити нову ухвалу, якою клопотання слідчого другого слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Олександра Клименка задовольнив. Відтак обрали міністру-втікачу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Після затримання особи і не пізніш як через сорок вісім годин з часу її доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя, суд за участю підозрюваного, обвинуваченого розглядає питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід, про що постановляє ухвалу,
– йдеться в повідомленні суду.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі