Лещенко звинуватив оточення Порошенка у багатомільярдних оборудках на “Укрзалізниці”

Народний депутат Сергій Лещенко назвав депутата Олександра Грановського причетним до сумнівних тендерів з постачання нафтопродуктів для “Укрзалізниці” на суму 3 мільярди гривень.

Про це він сказав під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради.

За словами нардепа, 6-го лютого Укрзалізниця провела тендери на закупівлю нафтопродуктів на суму 3 мільярда гривень. Подавались багато відомих компаній, але всі тендери виграла невідома компанія “Трейд-Коммодіті”.

Це підприємство має дуже сумнівну репутацію в частині державних закупівель, виявляється, на початку минулого року це підприємство мало поставити до стратегічного резерву держави, нафтопродукти. У мене є лист експертизи держпідприємства, де йдеться, що ці нафтопродукти є неякісними,
– зазначив депутат.

Депутат зауважив, що за цим підприємством “Трейд Коммодіті”, належить до впливу депутата Олександра Грановського – одного з найбільш наближених до президента Петра Порошенка.

Ця людина є “смотрящім” за Генпрокуратурою, судами та СБУ,
– заявив нардеп.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді нардеп Іван Мельничук напав на свого колегу Сергія Лещенка буцімто за розповсюдження брехні. На дії Мельничука відреагував з трибуни парламенту Мустафа Найєм, якого підтримали й інші законодавці.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі