У Росії оприлюднили головних претендентів на участь у Євробаченні-2017

Наразі в шорт-листі головних претендентів на поїздку до Києва на Євробачення-2017 залишились чотири виконавці. Крім того, найсильніша учасниця перегонів заявила, що вибуває з боротьби.

Про це пише один із пропагандистських ресурсів. Сайт 24tv.ua

Так, за інформацією журналістів за путівку до Києва позмагаються Олександр Панайотов, Олена Темникова, переможниця шоу “Голос” Дар’я Антонюк та дівочий колектив “SOPRANO Турецького”.

Зауважимо, що ще одна претендентка Нюша, які багато хто з експертів прогнозував участь у пісенному конкурсі, віддала перевагу іншому проекту.

Відтак, найімовірнішим представником Росії у Києві наразі вважається уродженець Запоріжжя Олександр Панайотов, який уже чотири рази намагався потрапити на найголовніший пісенний форум Європи (двічі від України та двічі від Росії).

Панайотов, Росія, Євробачення

Крім того, зіркова Ольга Бузова зараз на своїх сторінках у соцмережах дуже сильно рекламує Олену Темнікову, яка у складі гурту Serebro брала участь у Євробаченні-2007 і посіла там третю сходинку.

Як відомо, цього року учасника від Росії на Євробачення-2017 обиратимуть у закритому режимі – “Первый канал” самостійно займається підбором учасника без проведення шоу національного відбору. Учасника від Росії оголосять у березні.

   

Залишити коментар

Кометарі