Розгін Майдану: ГПУ підозрює заступника голови адміністрації Януковича

Генпрокуратура України має дані про причетність екс-заступника глави Адміністрації президента Юрія Чмиря до силового розгону учасників Євромайдану.

Про це свідчить ухвала Печерського суду. Сайт 24tv.ua

Досудовим розслідуванням встановлено, що в організації силового розгону правоохоронними органами учасників акцій в м. Києві 18 та 19 лютого 2014 року брав участь колишній заступник глави Адміністрації Президента України з гуманітарних питань,
– мовиться в ухвалі суду.

Суд дав доступ слідчим ГПУ до інформації про розмови з мобільного телефона екс-чиновника за період з 20.11.2013 по 22.02.2014.

Іншою ухвалою суд дав доступ до інформації з телефонів інших співробітників Адміністрації президента за період з 01.11.2013 по 01.11.2016. В ухвалі зазначено, що прокуратура з’ясовує місце перебування і контакти колишніх працівників АП.

Нагадаємо, що тодішній Президент України Віктор Янукович призначив Юрія Чмиря заступником голови Адміністрації президента у розпал Майдану у грудні 2013 року, зробивши його куратором медіаполітики.

Тодішній журналіст Мустафа Найєм повідомляв, що 18-19 лютого, у момент загострення подій на Майдані, Чмирь приходив на прийом до Януковича.

   

Залишити коментар

Кометарі