Питання лише коли ліквідують інших, – речник штабу АТО про вбивство терориста “Гіві”

Вбивство одного з лідерів бойовиків Михайла Толстих на кличку “Гіві” не надто втішила українських військових. Адже терорист мав постати перед судом за свої злочини проти українців.

Таку думку висловив речник прес-центру штабу АТО Леонід Матюхін в ефірі “Обозреватель. LIVE”

Радіти цьому чи ні, кожен вирішує для себе. Розумію, що за нашими правилами не можна радіти смерті якої б то не було людини. Я не можу на це дивитися позитивно. Тому що прекрасно розумію: чи має право ця людина на таку легку смерть після всього, що він зробив? Я не є кровожерливим, але вважаю, що такі люди, як цей злочинець, повинні відповідати перед судом. Перед судом вони повинні подивитися в очі матерів, над чиїми дітьми знущалися,
– зазначив Леонід Матюхін.

Він також наголосив, що українська сторона не була зацікавлена у вбивстві бойовика таким методом, і вбачає в цьому заміну “військових кадрів” на інших “управлінців” з Росії.

“Всі розуміють, хто зачищає. Найбільша небезпека, після того, як зникають “Гіві”, то питання лише коли ліквідують тих, хто залишився. Справа в тому, що “господарі” будуть ставити на їх місця людей, які їм повністю підконтрольні. Ці були звичайними бандитами, ділили сфери впливу, хто буде звідки брати гроші, а тих, кого поставлять після них, вони будуть повністю підконтрольні господарям сусідньої держави. Але не думаю, що ситуація покращиться”, – підсумував речник штабу АТО.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі