Священик помер у сауні з дівчатами

Смерть двадцятишестирічного Івана Кортуна носить природній характер, тому і  на широкий загал інформація не озвучувалась

Можливо, і наша команда нею не зацікавилась, якби неймовірна схожість з раптовим відходом у інший світ отця Іоана, який був протоієрея київського Свято-Введенського монастиря. У цих двох випадках причина смерті одна – зупинка серця, яку спричинив відірваний тромб. Після кількаденних пошуків фактів, свідків, які могли б довести, а ми впевнитись у тому, що це одна і та сама людина, все ж знаходимо докази. Посвідчення водія, яке знайшли у сумці в сауні під час обшуку, доводить здавалось би неможливе – саме отець Іоан з самого ранку прийшов до закладу з двома дівчатами легкої поведінки.
Повії, зрозумівши, що отець зненацька помер, поцупили його телефон і,  за словами адміністрації, мабуть, ще й  ланцюжок з шиї зняли. Цю деталь працівники помітили, як тільки чоловік прийшов домовлятися про час перебування у сауні.
Нам пощастило знайти того, хто проводжав Івана Кортуна в останню дорогу. За словами архімандрита, він був хорошою людиною, зразковим сім`янином, служив у монастирі. Як опинився у Броварах в сауні та ще й з дівчатами, не розуміє.
Ця історія не ставить клеймо «богохульства» на  усіх священнослужителях, є трагедією для близьких отця Іоана, але погодьтесь, водночас і хорошою  наукою для нас з Вами.
Джерело pravdatyt
   

Залишити коментар

Кометарі