Російські ЗМІ масово звинуватили “Інтер” у брехні щодо Авдіївки

Російські ЗМІ звинуватили “Інтер”, начебто телеканал цілеспрямовано зняв брехливий сюжет про Авдіївку, використовуючи фейкових акторів.

ЗМІ Росії заявили, що начебто якась чиновниця із Маріуполя зіграла на відео мешканку Авдіївки, біля якої останні дні йдуть запеклі бої, пише “Радіо Свобода”. До цієї “новини” прикріпили і відео. Російські ЗМІ при цьому послались на пост у Facebook блогера Юрія Ткачова.

Сайт 24tv.ua

Він написав, що кореспондентка телеканалу “Інтер” начебто шукала в Авдіївці охочих віддячити українській армії, але з цим начебто “не склалось”, саме тому у ролі мешканки Авдіївки представили “спеціально навчену” чиновницю з українського Маріуполя. Таку інформацію йому начебто і надав його “постійний співрозмовник в Авдіївці”.

Багато видань Росії, посилаючись на дописи Юрія Ткачова, ствердили, що автором “сюжету-постановки” начебто є журналістка телеканалу “Інтер” Ірина Баглай.

Хоча Ткачов одразу після цього заявив, що російські ЗМІ неправильно передали його слова, та й посилався він лише на свого анонімного співрозмовника. Юрій також є головним редактором одеського інтернет-видання “Таймер”, відомого прихильним ставленням до донбаських сепаратистів.

Проте, як виявилось, авторкою відео є кореспондентка каналу ATR Ганна Домбровська, а не кореспондент телеканалу “Інтер”. Про це у своєму пості на Facebook повідомила волонтер Марина Ланівська. Вона також звернула увагу на відсутність будь-яких доказів того, що на відео не мешканка міста, а хтось інший.

Ірина Баглай в свою чергу заявила, що Ткачов “оббрехав її безсоромно і цілеспрямовано”. За її словами, вона навіть отримувала погрози у приватних повідомленнях.

   

Залишити коментар

Кометарі