Порошенко пообіцяв повернути зі Швейцарії кошти, вкрадені при Януковичі

Президент України Петро Порошенко і президент Швейцарської Конфедерації Доріс Лойтхард погодили кроки щодо прискорення повернення в Україну коштів, незаконно виведених колишніми високопоставленими чиновниками.

Як повідомили в прес-службі глави держави, про це йшлося під час телефонної розмови лідерів двох країн. Сайт forbes.

Як зазначається, президенти підкреслили, що за 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Україною та Швейцарією закладені надійні основи двостороннього партнерства і заявили про спільний інтерес у подальшому поглиблювати таку взаємовигідну співпрацю.

Президент України детально поінформував про загострення на Донбасі. Зокрема, він привернув увагу до складної гуманітарної ситуації в зв’язку з російськими обстрілами Авдіївки.

Глава держави підкреслив, що така поведінка має отримати належну оцінку з боку міжнародного співтовариства, поінформували в прес-службі.

Президент Швейцарії в свою чергу підкреслила, що Росія повинна зробити все для припинення вогню.

Крім цього, Лойтхард відзначила прогрес у проведенні реформ в Україні, «що підвищує довіру інвесторів до української економіки, і підтвердила готовність підтримувати Україну на цьому шляху, зокрема у питанні судової реформи».

«Під час бесіди були також узгоджені подальші кроки щодо прискорення повернення Україні коштів, які були незаконно виведені колишніми високопосадовцями і зараз зберігаються в швейцарських банках», ─ ідеться в повідомленні.

   

Залишити коментар

Кометарі