Трамп пообіцяв Порошенку допомогти розібратися з РФ

Президент США Дональд Трамп провів «дуже хорошу телефонну розмову» з президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба Білого дому.

«Президент Д. Трамп щойно (о 17 годині суботи по Вашингтону) провів дуже хорошу телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком з метою вирішення різних питань, включаючи тривалий конфлікт України з Росією», ─ повідомляє Білий дім. Сайт forbes

«Ми будемо працювати з Україною, Росією, а також усіма іншими залученими сторонами, щоб допомогти їм відновити мир уздовж кордону», ─ сказав президент США.

Також сторони обговорили перспективи для зустрічі двох президентів у найближчому майбутньому.

У свою чергу прес-служба президента України повідомила, що в ході телефонної розмови сторони обговорили ряд питань щодо ситуації на Донбасі, подальшої співпраці держав і майбутнього візиту П.Порошенка до США.

Згідно з інформацією, розмова тривала більше години, особливу увагу сторони приділили врегулюванню ситуації на Донбасі.

«Сторони висловили глибоку стурбованість через ескалацію напруженості та погіршення гуманітарної ситуації, перш за все в районі Авдіївки. Лідери країн відзначили крайню необхідність встановлення режиму повного припинення вогню», ─ йдеться в повідомленні на офіційному сайті президента України.

П.Порошенко висловив Д.Трампу подяку за «тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України».

Крім того, глави держав торкнулися питання зміцнення стратегічного партнерства України і США. Зокрема, П.Порошенко висловився за активізацію ділових і економічних зв’язків, які посприяють обопільній вигоді країн.

«Під час розмови також було обговорено майбутній візит президента Петра Порошенка до Вашингтона, для підготовки якого в США поїде міністр закордонних справ України», ─ зазначають у повідомленні.

У протокольній частині бесіди П.Порошенко привітав Д. Трампа з інавгурацією і висловився за активізацію діалогу з новою американською адміністрацією на всіх рівнях.

   

Залишити коментар

Кометарі