США прив’язали зняття санкцій з РФ до ситуації в Україн

США будуть пов’язувати питання зняття санкцій проти Росії з тим, як вона буде поводитися на міжнародній арені, зокрема, в Україні.

Про це заявив віце-президент Майкл Пенс у недільному інтерв’ю телекомпанії АВС. Сайт forbes.

Телеведучий поцікавився, «чи будуть санкції проти Росії залишатися в силі, поки вона порушує суверенітет України». «Відповідь на це питання буде отримано в майбутні місяці. Все це просто буде залежати від того, чи побачимо ми зміни в поведінці Росії», ─ сказав Пенс.

Він згадав про «можливості працювати над питаннями, що викликають взаємну зацікавленість». «Президент (США Дональд Трамп) дав чітко зрозуміти, що головним пріоритетом нинішньої адміністрації є розгром терористичного угрупування «Ісламська держава» (ІД)… Росія також зацікавлена в боротьбі з радикальним ісламським тероризмом, особливо з ІД. І якщо в нас є можливості для співпраці, я думаю, президент (Трамп) вивчатиме перспективи для відновлення відносин», ─ сказав Пенс.

Водночас, за його словами, «це не буде рішеннями в режимі очікування, вони дуже великою мірою залежатимуть від того, яку відповідь Росія дасть у майбутні дні».

   

Залишити коментар

Кометарі