Ослаблений імунітет: 5 важливих ознак

Здорове функціонування організму напряму залежить від стану імунної системи людини. Медики розповіли, які сигнали подає організм в разі зниження імунітету.

Про це йдеться у матеріалі Comments.UA.

Проблеми з органами травної системи

Як з’ясували лікарі, 80% захисних сил організму є у кишечнику. Саме тому травлення відіграє ключову роль для імунної системи організму. Будь-які збої в травленні, такі як діарея та метеоризм, можуть нашкодити людині. Це і може слугувати сигналом для зміцнення та догляду захисних сил організму.

Втома

Якщо ви постійно відчуваєте себе втомленим, це може говорити про слабку роботу вашої імунної системи. Організм людини потребує великих запасів енергії, щоб ефективно боротися з вірусами і різними шкідливими мікроорганізмами. Слабкий організм практично не здатний захистити себе від мікробів і боротися з ними, якщо вони портапили всередину.

Стрес

Люди часто не розуміють, що саме стрес є джерелом багатьох хронічних захворювань, який провокує різні запальні процеси. Гормон стресу “кортизол” пригнічує діяльність білих кров’яних тілець, через що організм стає дуже вразливим перед застудами і вірусами.

Повільне загоєння ран

Здоровий імунітет істотно збільшує здатність організму до самовідновлення, зменшуючи при цьому ймовірність інфікування. Якщо в людини є незначний поріз, а рана протягом тривалого часу довго не заживає, це говорить про значне зниження імунітету.

Надмірна тяга до солодкого

Такий чинник теж повідомляє про те, що ваша імунна система ослаблена, а організм страждає від дефіциту магнію, хрому і фосфору. Лікарі рекомендують налагодити свій раціон харчування, наповнивши його продуктами, які містять максимальну кількість вітамінів і мінералів, необхідних вашому організму.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі