У Тимошенко розповіли деталі зустрічі з Трампом

Зустріч президента США Дональда Трампа та лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко не була для Трампа несподіваною та “однохвилинним handshake’ом”.

Про це заявив нардеп Сергій Власенко, який перебував разом з Тимошенко у Вашингтоні, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Коментуючи питання, чи правда, що зустріч відбулася за ініціативою Тимошенко і Трамп попередньо про неї не знав, Власенко заявив: “Ні, неправда”.

Жодна несподівана для президента США зустріч не підтверджується адміністрацією (Білим домом)… Ніяких масових фотографій з президентом ніхто не робив… Я не хронометрував зустріч, але це не був однохвилинний handshake,
– заявив він.

Нардеп додав, що зустріч мала приватний характер, “тому ми не можемо розкривати якісь нюанси змісту”.

При цьому він заявив, що зауваження представника компанії BGR про те, що Тимошенко чекала на Трампа під час молитовного сніданку біля туалету – “повний абсурд, сфабрикований адміністрацією президента (України)”.

“Представник компанії BGR зробив цю заяву до офіційного підтвердження зустрічі Білим домом. Вони не вірили в те, що буде підтвердження з Білого дому, тому що розуміли, що зустріч мала приватний характер, а у таких випадках підтверджень практично ніколи не буває”, – додав Власенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що Дональд Трамп заявив Юлії Тимошенко, що США не скасовуватимуть санкції проти Росії.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі