Стало відомо, який нардеп вдарив поліцейського на Донеччині

Народним депутатом, який вдарив поліцейського на Донеччині, виявився Володимир Парасюк.

Про це у Facebook написав лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко.

Володимир Парасюк ударив поліцейського на Донеччині. Це нижче плінтуса і дуже поганий приклад для всіх українців, чим би Парасюк не мотивував свої дії. Володимир або має тримати себе в руках, або лікуватися,
– написав Ляшко.

“Кожен – незалежно від статусу і заслуг – має дотримуватися законів України, якщо ми поважаємо свою країну. При бардаку і вседозволеності не буде держави”, – додав нардеп.

Раніше в у поліції розповіли про конфлікт на Донеччині правоохоронця і нардепа, який бере участь у торговельній блокаді окупованих територій.

Згідно з повідомленням, 4 лютого на блокпосту в Бахмуті було зупинено автомобіль з 8 громадянами у військовій формі, у одного з яких виявлено карабін СКС. У поліції наголосили, що в рамках контрдиверсійних заходів, які проводяться в області за розпорядженням штабу АТО, транспортні засоби підлягають необхідній перевірці з метою припинення нелегального трафіку зброї та її витоку в мирні області України для збереження життя громадян.

За словами працівника поліції, присутній на місці один з народних депутатів України, який бере участь у блокаді залізничного переїзду в Бахмуті, почав конфліктувати і перешкоджати здійсненню перевірки. Він дав вказівку водію залишити територію блокпоста і вдарив співробітника поліції в ділянку тулуба,
– мовиться в повідомленні поліції.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі