Російський політолог пояснила, чому одержимість Трампом стане ударом по Росії

Росія стала одержимою Америкою. Це проявляється у постійному порівнянні з США, а також через відносини з американським лідером.

Про це пише російський політолог Лілія Шевцова у блозі на “Новом времени”.

“Ідеальною для Кремля була обамівська Америка, яку можна було смикати за вуса і за хвіст. І вона терпіла, намагаючись не давати приводу для нашого роздратування. Ось були часи! Але прийшов Трамп і створив нову ситуацію. Давайте подивимося, що можуть означати для Росії принципи, які висуває нинішній господар Білого дому”, – пише політолог.

На її думку, ейфорія, яку викликала в росіян перемога Трампа, незабаром пройде. За словами Шевцової, зараз знову почнеться гонка озброєнь, а “які шанси в Росії в цій гонці з державою, оборонний бюджет якого становить 583 мільярди доларів?”.

Вона звертає увагу на те, що основний принцип політики Трампа – непередбачуваність і це “стане ударом по Росії”.

“Спроба Трампа побачити в Росії союзника в своєму проекті “Термінатор” створює ситуацію, коли світ, озлобившись на Трампа, почне бачити в Росії свого супротивника. А як Росія буде реагувати на неминуче – русофобство піднімається американської опозиції Трампу, підозрілість Китаю, ворожість Ірану і мстивість ісламського світу? За одержимість Трампом доведеться платити – і ціна може виявитися чималою”, – резюмує політолог.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі