Чому презерватив – це модно та потрібно: незвична інсталяція в Києві

До Міжнародного дня презерватива у столиці відкрилася екстравагантна інсталяція. На якій організатори провели незвичайний майстер-клас та навчили киян одягати презервативи.

В Україні день презерватива відзначають вже п’ятий рік поспіль. У цей день нагадують усім про важливість контрацепції: секс має бути безпечним, і про це ніхто не має забувати.

“Пташка у клітці” – саме так фешн-дизайнер Олексій Залевський назвав свою улюблену інсталяцію на тему безпечного кохання. Екстравагантні скульптури його команда створила, щоб показати, українцям: презерватив – це модно.

За час виставки організатори безкоштовно роздадуть понад 40 тисяч презервативів.

Виставка у Мистецькому арсеналі триватиме до 8 лютого. Тут же можна пройти експрес-тест на ВІЛ. Усе анонімно та безпечно.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні один із найвищих показників поширення ВІЛ-інфекції у Східній Європі. За 30 років цей діагноз поставили майже 300 тисячам хворих. За цей час померло понад 40 тисяч українців. За статистикою, кожна друга людина з ВІЛ навіть не знає про свою хворобу.

   

Залишити коментар

Кометарі