7 “здорових” звичок, які насправді не є корисними

Я ритуали чи звички, які ми робимо, бо знаємо, “що це корисно” і навіть не задумаємось чи насправді це приносить користь. У інфографіці ви знайдете 7 повсякденних звичок, які ми вважаємо корисними, однак насправді це не так.

Відмова від мікрохвильовки

Коли ви розігріваєте їжу у мікрохвильовій печі справді можуть руйнуватися деякі корисні властивості їжі, однак таке ж руйнування відбувається і при розігріванні на плиті або в духовці.

Детокс-дієти

Останніми роками ці дієти – на піку популярності. Люди, що дотримуються здорового способу життя, практикують детокс-дієти, які позбавити нас від токсинів. Однак, дієтологи переконують, здоровий організм справляється з цим і без дієт. Якщо ж у вас справді виникають з цим проблеми, то варто звернутись до лікаря, а не вдаватись до самовизначених дієт.

Відмова від глутамату натрію

Доведено, що головний біль та нудота (в чому звинувачують цей компонент) можуть виникнути лише тоді, коли з’їсти не менше 3 грамів цієї речовини в чистому вигляді. На практиці це малоймовірно.

Крім того, продукти, до яких найчастіше додають глутамату натрію і без нього не дуже корисні. Тож відмова лише від глутамату на ситуацію вплине мало.

Мультивітаміни та біодобавки

Численні дослідження показали, що мультивітаміни та біодобавки майже не впливають на людський організм, а спрацьовують, часом, як плацебо.

Більше того, результати інших досліджень показали, що прийом мультивітамінів може негативно позначатися на здоров’ї.

Органічні продукти

В Україні відсутні вимоги до органічної продукції, а також правила її сертифікації. Тож купуючи продукти з позначкою “еко” або “біо” ви просто переплачуєте через цей маркетинговий хід.

Антибактеріальні гелі, що не містять спирту

Антибактеріальні гелі, які містять не менше 60% спирту, непогано борються з багатьма видами вірусів і бактерій. Всі решта, які мають менше чи зовсім не містять спирту, не діють на всі мікроорганізми.

Знежирена їжа

Ще один популярний останніми роками тренд. Однак, не можна забувати, що жири, як і білки чи вуглеводи, необхідні нашому організму. Тож повна відмова буде для нас шкідливою. Крім того, у багатьох знежирених продуктах недолік жиру компенсується збільшенням цукру.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі