Росія вразила неабияким православним додатком

Росія знову дивує увесь світ – цього разу у цій православній країні на основі Telegram з’явився релігійний месенджер “Правжизнь Телеграмм”.

Як зазначили автори ідеї на своєму офіційному сайті, головна відмінність православного месенджера від аналогів – можливість підписатися на офіційні канали храмів і парафій, а також обмін повідомленнями на молитовну тематику. Сайт 24tv.ua

Він доповнює функції звичайного Telegram і дозволяє православним стати ближчими до храму та один до одного, а також бути завжди на зв’язку з пастирями, – розповіли “винахідники” додатку.

Месенджер, телеграм, релігія

За їхніми словами, месенджер дозволяє 1) приймати прохання про молитовну допомогу від парафіян, 2) оперативно отримувати прохання про термінові релігійні обряди, 3) створити канал храму та робити розсилку парафіянам, а також 4)організовувати волонтерів та збирати пожертви на потреби храму.

Зауважимо, що додаток з’явився порівняно нещодавно, але активно оновлюється.

Тут уже створено 360 православних груп, користуються ним понад 132 тисячі користувачів, а також функціонують 25 “допоміжних православних сервісів”. У той же час, Play Market повідомляє, що додаток було завантажено близько тисячі разів.

   

Залишити коментар

Кометарі