Радник Путіна фінансував одеських сепаратистів: слідство розкрило схему

Слідство розкрило схему, яку радник Путіна Сергій Глазьєв міг організувати для фінансування сепаратистів на Одещині та інших регіонах України.

В ухвалі Печерського райсуду Києва від 20 січня йдеться, що радник Путіна міг фінансувати сепаратистів в Україні через асоціації “Постачальники Митного союзу”, пише Lb.ua.

Рахунки були відкриті в “Індустріалбанку”.

Під час досудового розслідування встановлено, що підозрюваний і особа №4 через асоціації “Постачальники Митного союзу” могли фінансувати дії невстановлених осіб з метою вчинення масових заворушень на території різних областей України, зазіхання на її територіальну цілісність і вчинення терористичних актів,
– йдеться в документі.

У Генпрокуратурі запевнили, що ця інформація підтверджується департаментом контррозвідки СБУ та іншими матеріали кримінального провадження.

Суд також надав слідчим тимчасовий доступ та дозвіл на вилучення документів, що становлять банківську таємницю, щодо використання цих чотирьох банківських рахунків.

Як зазначено в ухвалі, Глазьєва підозрюють в тому, що в період часу з 27 лютого до 6 березня 2014 року, діючи за попередньою змовою з іншими особами та представниками влади РФ, шляхом надання вказівок та розпоряджень по телефонного зв’язку з метою посягання на територіальну цілісність України організовував масові заворушення на території Одеси, а також захоплення будівлі Одеської обласної ради.

Нагадаємо, у серпні 2016-го Сергій Глазьєв був оголошений у розшук. Тоді ж ГПУ оприлюднила телефонні розмови, в яких підтверджується його причетність до організації сепаратистського руху в Україні.

   

Залишити коментар

Кометарі