Порошенка просять позбавити Лободу звання заслуженої артистки

Громадська організація «Рада Громадської безпеки» звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою позбавити звання заслуженої артистки України співачку Світлану Лободу через її регулярні виступи в Росії.

Керівник патріотичної організації Марк Гордієнко опублікував у соціальній мережі звернення, в якому патріоти заявляють: «бездумна зрада Лободи має цілком чіткий грошовий еквівалент: якщо в Україні, яка воює з терористами РФ, її середній гонорар за концерт становить 25 000 євро, то виїзні приватні номери для заможної російської публіки ─ 300 000 дол. США. З цих коштів заслужена артистка України не пожертвувала на відсіч російській агресії в зоні АТО ні копійки». Сайт forbes.

Їх підтримала «Українська асоціація інвалідів АТО», лідер якої Тарас Коваль опублікував на сайті офіційного інтернет-представництва президента петицію з проханням до Президента позбавити Світлану Лободу її почесних звань заслуженої артистки України і громадянки України за зраду і зневагу українського народу. Підписати петицію можна тут.

Нагадаємо, скандал почався після публікації в російському виданні «Комсомольская правда», в якій зазначено, що тільки за новорічні свята Лобода виступила в Росії 7 разів. В тому числі, дала кілька концертів у Майамі для наближених до президента РФ Путіна олігархів ─ власника Crocus Goup Араза Агаларова і власника «Бінбанку» Михайла Шішханова, племінника найбагатшого росіянина Михайла Гуцерієва.

Тим часом співачка продовжує виступати в Росії. Так, 27 січня Лобода засвітилася на церемонії вручення російського «Золотого грамофона», а 31 березня планує концерт у Москві.

   

Залишити коментар

Кометарі