Пашинський проти народу

Народний обранець, з вини якого мало не загинула людина, намагається уникнути відповідальності, прикриваючись депутатською недоторканністю.

Пройшов майже місяць з моменту інциденту, коли народний депутат Сергій Пашинський майже впритул з нагородного пістолета розстріляв беззбройного громадянина України В’ячеслава Химікуса пише news24.

Журналісти вирішили відтворити хронологію подій, розібратися, чому підозрюваних у справі немає дотепер, і вислухати думку обох сторін конфлікту.

Прикутий до ліжка В’ячеслав Химікус заявляє, що нардеп Пашинський каже неправду – ніяких попереджувальних пострілів не було, від удару пляшкою ніхто на землю не падав, а вели себе учасники конфлікту рівнозначно неввічливо.

Сергій Пашинський на всі уточнюючі питання відповідає однаково: «Це абсолютна брехня!».

Фракція «Самопоміч» у Раді виступила з вимогою зняття недоторканності зі скандального нардепа і навіть сподівається, що він зробить це сам.

Проте ймовірність позбавлення Пашинського мандата більшість парламентаріїв оцінюють невисоко. Зокрема, опозиціонер Вадим Рабинович зазначив, що над такою пропозицією можна тільки посміятися:

«Ну, немає сьогодні прав у українців. А банда ніколи не видає своїх».

 

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі