Дизайнерам логотипу «Євробачення-2017» заплатили 420 000 гривень

Представники агентств Republique і Banda Аgency, які розробили слоган і логотип для «Євробачення-2017» розповіли, за що їм заплатили 420 тисяч гривень.

Про це пише «КП в Україні». Сайт forbes.

Засновник Republique Денис Герасько повідомив, що агентству потрібно було розробити не тільки логотип, а й брендовану сувенірну продукцію і рекламні матеріали.

«Загальна вартість послуг креативного агентства склала 420 000 гривень, з яких тільки ПДВ ─ 70 000 гривень. В послуги, які має надати креативне агентство, входить певний перелік елементів. Тому загальна вартість включила: розробку загальної концепції (логотипу, слогану, шрифтів і додаткових елементів до них), дизайн брендованого транспорту для міста-господаря (автобуси, автомобілі, вагони метро), розробку сувенірної продукції (футболок, картузів, парасольок, чохлів для телефонів, блокнотів, ручок, брелоків, магнітів і т.д.), дизайн корпоративних матеріалів (папок, конвертів, бланків, бейджів і хендбуків), а також розробку дизайну зон прильоту гостей в аеропортах, зон відпочинку фанів у місті і станцій метро, інформаційних стійок, вуличних лайтбоксів). Ну, і ще, сюди входила розробка бренд-буку, докладний опис правил використання дизайну пісенного конкурсу цього року», ─ розповів Герасько.

Також Герасько вважає, що для такого обсягу робіт ця сума ─ в рази менша за ринкову.

   

Залишити коментар

Кометарі