«Згадайте, як було із Зеленським»: Притула пояснив, чому не хоче бути міністром оборони

В Україні люди, які говорять не те, що хоче народ, є зрадниками та запроданцями.

Так телеведучий, шоумен та волонтер Сергій Притула на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook пояснив відмову від пропозиції стати міністром оборони України.

Зазначимо, що в соціальній мережі одна з користувачок написала, що волонтеру варто очолити Міністерство оборони України, і що це стане запорукою закінчення війни на Донбасі. Притула гнівно відповів на це, зазначивши, що «так відбувається лише в казках».

«Надіє, не потрібно такого писати… Ви і мене ставите в дурне положення, і роботу офіцерів із МО нівелюєте. А там дуже багато гідних людей. Вибачте за зауваження, просто це дуже оманливі тези: «чувака в міністри — він війну припинить». Таке буває тільки в казках», — написав Притула.

За його словами, не так давно всі кричали «Зеленського в президенти». А після його скандального номера на фестивалі в «Юрмалі» він став «Юдою-запроданцем». Це вказує на те, що натура українців дуже мінлива.

Притула зазначив, що подібна ситуація була і з покійним Андрієм Кузьменком, лідером групи «Скрябін».

«Я особисто знаю людей, які на покійного Кузьму казали «гандон» після його агітації за Яника у 2004 році, а на його похоронах падали перед труною і розказували на камери, який їм великий друг і брат помер. Це ницо. Це лицемірно. Це нещиро», – написав шоумен.

За словами Притули, волонтерство й політика – речі несумісні.

«Я не хочу бути псевдокумиром, якого з мене можуть виліпити фейсбук-фолловери. Які сьогодні піднесуть, а завтра «попустять», обхаркають і витруть об мене ноги. У мене теж вистачає «скелетів у шафі» і я не святий. Від обожнювання до ненависті навіть не півкроку. Набагато менше. Одна помилка! Мені і так щодня пишуть багато людей, про те, які вони розчаровані у мені. Тому не допоміг з грошима на ремонт буса, тим не зробив репост на допомогу онкохворої дитини, тих просто розчарував своїм сімейним станом… Коротше. Я все до того, що я волів би просто робити свою справу, як волонтер, без зайвих вензелів у бік свого політичного майбутнього», – зазначив він.

Источник

   

Залишити коментар

Кометарі