Яким буде лютий? Прогноз синоптиків

За розрахунками метеорологів, нічні морози в північних і східних регіонах, а також у Карпатах досягнутий 20-22 градусів і більше, а снігу випаде за місяць ще 30-35 см. Особливо сильні снігопади очікуються з 12 по 18 лютого. Трохи потеплішає лише до кінця місяця.

Метеосайти попереджають про морози до -25 градусів вночі. Правда, триватимуть вони недовго і в північних областях.

А по всій Україні перша хвиля холоду до –12—15 градусів зі снігопадами можлива вже 1-3 лютого, потім з 6 по 10 число встановиться ясна морозна погода, температура знизиться до –20—22 вночі і 11-16 вдень.

Після цього почне поступово теплішати, і друга половина місяця очікується більш комфортною, хоча і очікується сльота.

Картинки по запросу зима холодно

Стовпчик термометра підніметься до плюсової позначки, з-за чого почнеться танення снігу. Фахівці Укргідрометцентру також прогнозують, що сніг частково зійде вже до кінця місяця, хоча і випаде його протягом місяця чимало — від 25 до 45 см.

Народний синоптик Леонід Горбань наполягає, що найсильніші морози ще попереду.

“Зима в цьому році морозна і сніжна, не в приклад двом попереднім, — каже Горбань. — У лютому вона не закінчиться, нічних морозів можна чекати до 25 березня, а середньодобова температура перейде в плюс лише після 15 березня. Що стосується лютого, то перша половина місяця буде сніжна, друга — ясна, з невеликою хмарністю. Випаде 30-35 см снігу, а в горах його може бути і більше”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі