Через Трампа змінився порядок отримання віз США для українців

Виконавчий указ президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа про захист від іноземних терористів змінив порядок отримання американських віз для громадян України.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України в соціальній мережі Facebook. САЙТ forbes.

«У зв’язку з оприлюдненням указу президента США «Захист нації від в’їзду іноземних терористів у Сполучені Штати» (Protecting the Nation from Foreign Terrorist Entry into the United States) від 27 січня 2017 року повідомляємо, що статтею 8 указу вводиться обов’язковість особистого інтерв’ю в консульській установі США для заявників, термін дії попередньої американської візи яких закінчився більше року тому перед датою подання документів на наступну візу», ─ заявили у відомстві.

Разом з тим, сказано, що оформлення американських віз громадянам України протягом року після закінчення терміну дії попередньої візи проходить без особистого інтерв’ю.

«Оформлення віз для в’їзду в США громадянам України, які вперше подають документи на американську візу, або термін дії попередньої візи закінчився більше року назад, проходить за умови особистої присутності в консульстві США і проведення співбесіди з уповноваженим працівником американського консульства», ─ зазначили в МЗС.

Нагадаємо, Трамп призупинив на невизначений термін прийом сирійських біженців у країну, а також заморозив на 120 днів програму прийому біженців з інших країн.

Згідно з указом, США припиняють програму прийому біженців на 120 днів для з’ясування ефективності діючих правил. Також наголошується, що США приймуть не більше 50 тисяч біженців у 2017 фінансовому році. При цьому пріоритет надаватимуть біженцям, яких переслідують за релігійними мотивами.

   

Залишити коментар

Кометарі