Віце-прем’єр вважає, що в Україні невеликі податки, але їх повинні платити всі.

Розенко: 50% українців не платять податки

Віце-прем’єр Павло Розенко вважає неприпустимою ситуацію, коли 50% громадян, які працюють, не платять податків або сплачують їх у неповному обсязі.

Про це повідомляє Урядовий портал. Сайт forbes.

«В Україні невеликі податки, але їх повинні платити всі. Й історії про «сплячих підприємців» ми повинні забути, як страшний сон. Такого хаосу немає ніде в світі. Жодна країна, де 50% громадян не платять податки, не стала процвітаючою», ─ сказав він.

За словами Павла Розенка, сьогодні в Україні одне з найменших навантажень, зокрема в Європі, на фонд оплати праці.

«Рік тому ми зменшили вдвічі ЄСВ, і фонд оплати праці в державі повинен зростати, тому що навантаження зменшилося», ─ зазначив віце-прем’єр-міністр.

Розенко підкреслив, що саме легалізація економіки і заробітних плат є ключем для вирішення проблем дефіциту бюджету Пенсійного фонду України.

«Адже ні підвищення пенсійного віку і страхового стажу, ні маніпуляції з формулами нарахування пенсій або їх обмеження не дадуть такий обсяг ресурсу, як реальна легалізація економіки», ─ підкреслив він.

«Звичайно, це непрості процеси, але ми до цього прийдемо. Тому зараз відбуваються болючі реформи, однак ми повинні усвідомити, що в Україні є податкова система ─ досить ліберальна. Але ще раз підкреслюю: всі повинні платити податки. Інакше ми ніколи не будемо мати процвітаючої країни і великих пенсій», ─ підсумував віце-прем’єр-міністр.

   

Залишити коментар

Кометарі