Киянам пропонують заплатити за комуналку в розстрочку

Центр комунального сервісу пропонує мешканцям столиці розстрочку боргів за житлово-комунальні послуги терміном на 5 років.

Про це повідомляє сайт ЦКС. Джерело forbes.

«Всі боржники, які ще не розстрочили (реструктуризували) свою заборгованість за житлово-комунальні послуги, отримають можливість з 1 лютого по 31 березня укласти договір розстрочки боргу на особливо вигідних умовах, а саме терміном до 60 місяців, без сплати першого внеску», – йдеться в повідомленні.

Для укладення договору необхідно звернутися із заявою до бухгалтера по нарахуваннях, який проводить прийом в ЖЕО. До заяви необхідно додати копію паспорта власника/співвласника, копію ідентифікаційного коду та копію правовстановлюючих документів на квартиру.

Заяву на укладення договору розстрочення заборгованості може бути представлено в паперовому вигляді шляхом вкладення його в ящики, які розміщені в кожному сервісному центрі, або в електронному вигляді через сайт ЦКС або через Google forms.

У ЦКС зазначили, що укладення договору розстрочки боргу дасть змогу уникнути нарахування штрафних санкцій, арешту майна та його примусової реалізації, обмеження виїзду за межі України і кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду.

   

Залишити коментар

Кометарі