Як правильно починати свій день ,аби не мати поганих ранків!

1. Перша година твого дня – золота година.
Першу годину після пробудження краще присвятити саморозвитку і роботі над собою. Не вмикайте ніяких комп’ютерів і телевізорів. Щоб ніщо не забивало ваш мозок непотрібною інформацією. Займайтеся саморозвитком: написанням особистих заміток, медитацією і роздумами, читанням надихаючих книг. Пам’ятайте, наскільки ефективно пройде ваша перша година після пробудження, таким буде весь день. Займайтеся корисними справами, і будьте дуже ефективні хоча б першу годину. Далі все піде само.

2. Ранкові сторінки. Ранок – найкращий час для написання ранкових блогів. Ранкові тексти дуже добре звільняють голову від усього непотрібного – це теж саме, що і ведення особистого щоденника.

3. Вранці можна медитувати. Сайт vk.com

4 Афірмації. Вранці так само корисно говорити позитивні твердження, вони задають хороший настрій на весь день. Наприклад: «Кожен день я насолоджуюся життям». «Я святкую кожен свій день» і «Життя – це нескінченний потік радості, успіху і достатку».

5. Корисні книги. Можна читати потрібні книги. Читайте хоча б 30 хвилин на день. Так можна прочитати не одну книгу, і навіть найскладнішу і важку можна осилити.

6. Займайтеся спортом. Кращий час для занять спортом – це ранок. Вранці значно легше себе змусити займатися. Так, заради цього доведеться раніше вставати. Якщо вам важко привчити себе займатися спортом, то робіть це зранку. Вранці опору значно менше. Зробив діло і весь день вільний. Це з часом стає корисною звичкою.

7. Важливі справи. Якщо ви працюєте на роботі або фрілансі, то всі важливі справи залишайте на першу половину дня. Вранці навіть найскладніші і важкі справи робляться граючи. Тому здавна школи та університети працювали саме з 9:00. Вранці дуже висока творча активність. Статті пишуться значно легше.

8. План на день. Вранці добре займатися плануванням усього дня. Потрібно записати свої цілі на день і програму мінімум того, що треба зробити.

9. Ранок має бути спокійним і розслаблюючим. Ніякого поспіху і нервування. Якщо у вас без цього не буває, тоді ви можливо пізно встаєте.

10. Вправа на Подяку. Вранці так само можна записувати все, за що ви вдячні. Це налаштовує вас на потрібний лад. Записувати або промовляти потрібно все, за що ви вдячні Всесвіту. Пам’ятайте у фільмі “Секрет” був Камінь Подяки? Так і ви можете завести собі такий ритуал подяки. За що дякувати? За ваше здоров’я, ваші можливості, ваші таланти, здоров’я вашої половинки, ваших батьків, за їжу на вашому столі, за дах над головою.

11. Склянка води. Відразу після підйому випивайте по одній склянці води. Так ваш організм заповнить нестачу вологи, а ви самі швидше прокинетеся. Деякі ще заряджають воду позитивними твердженнями.

   

Залишити коментар

Кометарі