Топ-10 невдах

1. У 1993 році відбувся фінал Кубка Кока-коли з футболу, в якому гравець «Арсеналу» Стів Морроу забив гол, що приніс перемогу його команді. За традицією одноклубники виносили героя матчу з поля на плечах, однак відволіклися і впустили його на газон. Морроу довелося достроково закінчити сезон через перелом ключиці.

2. Борючись зі спекою, Крістос Бертсос спорудив в своєму будинку кондиціонер, основною деталлю якого був гігантський пропелер літака. Коли Бертсос включив своє дітище, дах його будинку зірвало, і вона відлетіла в невідомому напрямку. Джерело vk.com

3. Пенсіонерка з Шеффілда прожила 20 років у темряві, бо не захотіла піднімати шум через те, що в її будинку відключили електрику.

4. У 1994 році автомобіль Де Вітта Фінлі застряг у снігу в горах на півночі США. Замість того, щоб пошукати допомогу, Фінлі надіявся, що його знайдуть, і залишився в машині. За висновком лікарів, він прожив кілька місяців, перш ніж помер від голоду. Примітно, що якби Фінлі вийшов з машини, він би знайшов в декількох метрах від неї прекрасну дорогу, по якій він легко спустився б з гори.

5. У 1981 році Ванда Енніс здійснила озброєне пограбування заправної станції. На наступний день вона прийшла в жах, побачивши в новинах репортаж про пограбування, в якому була показана постраждала станція: вона вирішила, що її зняли на плівку на місці злочину і з хвилини на хвилину заарештують. Зібравши речі, вона вирушила з повинною.

6. Іван Макгвайр вирішив зняти на відеокамеру один зі своїх стрибків з парашутом. Він хитромудрим способом прикріпив камеру до шолома і стрибнув з вертольота, проте з’ясувалося, що він так відволікся на додаткове обладнання, що забув взяти з собою найголовніше – парашут. Нещасний розбився, а камера залишилася цілою.

7. В кінці свого шоу аргентинський фокусник Марво попросив свого асистента вистрілити йому в голову з рушниці. Гримнув постріл, і Марво, тріумфуючи, витягнув кулю з рота (фокус, мабуть, був розрахований на дітей дошкільного віку). Проте присутній у залі золотошукач Марко Аспрелла був захоплений трюком і зі словами: «А зловіть-ка цю!» – Вистрілив в голову фокусника зі свого пістолета. Маг довго не мучився. На суді Аспрелла виглядав пригніченим і ніяк не міг зрозуміти, чому фокусник не спіймав його кулю. Він був виправданий.

8. Два нью-йоркських юриста вирішили позмагатися в бігу в коридорі адміністративної будівлі. До нещастя, один з них занадто сильно розігнався і, не зумівши подолати силу інерції, випав з вікна 39-го поверху.

9. В результаті залізничної аварії в Мюнхені двоє чоловіків втратили руки. Доктора знайшли їх і пришили, але незабаром зрозуміли, що в поспіху переплутали руки. У чоловіків виявилася одна і та ж група крові, тому операції пройшли успішно, і після деяких вмовлянь постраждалі погодилися зріднитися зі своїми новими руками.

10. Лаурен Рода посперечалася з друзями, що вона володіє ультразвуковим зором, і, щоб довести це, вирішила проїхати із зав’язаними очима через центр Оттави. У результаті Рода переїхала ногу пішоходу і врізалася відразу в три автомашини, одна з яких була поліцейська.

   

Залишити коментар

Кометарі