Снігова лавина накрила готель в Італії: у будинку знайдено тіла 30 загиблих

30 людей загинули в результаті того, що снігова лавина накрила готель Rigopiano di Farindola в центральній Італії.

Раніше телеканал SkyTG24 з посиланням на рятувальників, які змогли увійти всередину заваленої снігом будівлі, повідомляв, що загинули кілька людей, не уточнюючи точної кількості жертв. У своєму акаунті в Twitter редактор італійського видання Сhannel1.iba Амихай Стейн повідомив, що виявлені тіла 30 загиблих людей, передає  news24.

Раніше також повідомлялося, що в результаті сходу лавини усередині готелю були заблоковані не менше 20 осіб. За  попередніми даними загиблими вважають не менше 25 осіб.

Прибулі на місце рятувальники надали допомогу двом потерпілим, які на момент трагедії перебували поза приміщенням і стали очевидцями події. З готелю було отримано повідомлення з проханням про порятунок, оскільки люди гинуть від холоду.

Відео з youtube

Схід лавини , спровокований серією підземних поштовхів, стався в районі гірського масиву Гран-Сассо-д”Італія в провінції Абруццо в центральній Італії в середу ввечері.

Три потужних підземних поштовхи магнітудою від 5,3 до 5,5 відбулися в середу вранці на кордоні областей Лаціо, Марке і Абруццо. У багатьох районах центральної Італії потужний сніговий покрив зараз досягає одного-двох метрів. На розчистку снігу кинуті додаткові сили, залучені військові. Близько 150 тис. людей залишаються без електрики.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі