Плач — це корисно

1. Сльози зволожують
Науково доведено, що сльози відповідають за те, щоб очі не пересихали. Оскільки наша нинішня діяльність, як правило, тісно пов’язана з комп’ютером і в цілому з екранами пристроїв, наші очі часто пересихають. Тому лікарі навіть рекомендують поплакати або хоча б частіше моргати.

2. Сльози вгамовують біль
Сльози допомагають вгамувати не тільки емоційний біль, але й фізичний. Вся річ у тім, що сльози сприяють виробленню енкефалінів. Ця речовина за своєю дією схожа на морфін, який знижує больові відчуття. Сайт vk.com

3. Сльози очищують
Сльози очищують не тільки поверхню очного яблука, але й весь організм у цілому. Разом зі слізьми з організму виводяться токсини і гормони стресу.

4. Сльози допомагають
Не дарма у стресових ситуаціях нам кажуть, що треба поплакати. Це не слабкість, а захисний механізм організму. Сльози допомагають перенести стресові ситуації і згладити їхні наслідки. Ви напевно помічали, що після плачу пульс і дихання сповільнюються, м’язи тіла приходять у розслаблений стан, тиск нормалізується.

5. Сльози захищають
Фермент лізоцим, один з компонентом сліз, має сильну антибактеріальну та противірусну дію. А потрапляння сліз у ніс робить захист ще ефективнішим.
Ось так, сльози — цілком ефективна реакція організму на стрес, яка допомагає покращити фізичне та емоційне здоров’я.

   

Залишити коментар

Кометарі