Як вчитися, сидячи вдома: огляд можливостей отримати онлайн-освіту

Щоб отримати знання, вже не обов’язково ходити в університет. Можна навіть не вставати з-за комп’ютера. Ось як це робити.

Онлайн-курси – перевага при влаштуванні на роботу

Платформи масових відкритих онлайн-курсів були головним освітнім трендом 2016 року і не втратять своєї популярності в 2017. Coursera, EDX, University of the People або наш український Prometheus, інші великі майданчики з різноплановими курсами наповнені навчальними матеріалами найпрестижніших світових університетів.
Вже зараз багато HR-фахівці звертають увагу на сертифікати онлайн-курсів при наймі. У найближчі роки, найімовірніше, наявність свідоцтв про проходження такого навчання стане обов’язковою умовою отримання престижної роботи. Джерело  vk.com

Шукай репетиторів в інтернеті

Темп життя в усьому світі стрімко зростає, конкуренція збільшується, тому часто витрачати роки на навчання в університеті безглуздо. Краще найняти репетитора, який підбере програму з урахуванням рівня знань і конкретних потреб студента, вибудує зручний графік навчання.
Репетиторів можна знайти на онлайн-маркетплейсі Preply.

Мікронавчання – концентровані знання за короткий термін

Обсяг знань, доступних людству, зростає так швидко, що університетські програми встигають застаріти ще до випуску студента. Тому зараз особливого значення набувають короткі і концентровані онлайн-курси, зосереджені на одному аспекті професійних знань або на конкретному навику. Подібні відеокурси для школярів, абітурієнтів, студентів і фахівців є, наприклад, на “Лекторіумі”.

Вчитися можна граючи

Популярний тренд в онлайн-освіті – Гейміфікація. Це застосування ігрових підходів поза грою. Крім того, що таке навчання здається багатьом цікавішим, студенти емоційно переживають процес навчання, що добре позначається на результатах. Крім того, ігрове навчання вибудовує ефективний баланс між засвоєнням інформації, мультимедійної складової, психологічним зануренням і практичним закріпленням.

Університети вже в смартфоні

Сьогодні за допомогою додатків можна вивчати мистецтвознавство (Artsy, The MoMa App), анатомію (Аnatomy 4D), хімію (The Periodic Table of Videos), астрономію (StarWalk), і це не кажучи вже про додатки таких ресурсів як TED і Khan Academy.

Освіта стає все більш сучасною. Онлайн-курси зрівнюються з очними заняттями, ВНЗ використовують технології доповненої реальності, електронні підручники витісняють звичайні, онлайн-сертифікати і позначки про закінчення курсів на LinkedIn приходять на зміну паперовим дипломів старого зразка, а університети дають можливість отримати повноцінну освіту дистанційно. Цікаво, коли вчені зможуть завантажувати знання прямо в мозок – через 5 років або 10?

   

Залишити коментар

Кометарі