У Tesla новий конкурент? Виробник електрокарів Faraday Future представив серійний автомобіль

3 січня 2017 року в рамках технологічної виставки CES відбулася презентація першого серійного автомобіля від виробника електрокарів Faraday Future – FF91.

В ході презентації на CES представники Faraday Future показали перший серійний електрокар компанії, який отримав назву FF91, а також розповіли про його технічні особливості і продемонстрували систему автопілота, вбудовану в машину.  Сайт vk.com

Поставки автомобілів компанія планує почати в 2018 році. Дальність поїздки на FF91 без підзарядки становить до 700 км. Автомобіль розганяється до 100 км / год протягом 2,39 секунд. Машина оснащена системою автопілота і розпізнавання осіб. FF91 володіє чотирма електромоторами сумарною потужністю в 1050 кінських сил. Батарея автомобіля заряджається на 50% за 4,5 години.

Автомобіль, представлений на виставці, все ще є прототипом майбутнього електрокара. Наприклад, на презентації в ході CES машина не змогла виконати команди, які їй давав водій – в тому числі, самостійно припаркуватися. Керівництво Faraday Future пояснило проблеми оснащенням виставкового залу.

На сайті Faraday Future вже можна зареєструватися для покупки машини і внести депозит у розмірі $ 5000. Кінцева вартість автомобіля складе близько $ 180 тисяч, пише Reuters з посиланням на джерела на ринку.

   

Залишити коментар

Кометарі